reklama

Shazam 7.5.0 podporuje chytré zkratky, které ušetří pár sekund

Shazam 7.5.0 podporuje chytré zkratky, které ušetří pár sekund
2017-01-30T07:20:33+01:00
• 30. 1. 2017

Shazam je coby služba na rozpoznávání písniček dlouhodobou stálicí. Přestože jí v tom zdatně konkuruje samotný Google, stále mluvíme o velice široké uživatelské základně v rozsahu několika stovek milionů. Aplikace pro Android včera povýšila na novou verzi s označením 7.5.0, hlavní novinkou je podpora tří chytrých zkratek.

Vývojářský tým jde s dobou

Vývojáři do svých aplikací postupně implementují všechny novinky, které byly představeny spolu s Androidem 7.1 Nougat. Shazam jde příkladem – již nějakou dobu podporuje takzvaný Quick Tile pro Autotagování, neboli spouštěč pro automatické rozpoznávání písniček umístěný přímo v ovládacím panelu.

Uživatelé se nyní také mohou těšit ze třech nových zkratek Shazamovat, Autotagování a Obrazový Shazam, jež se objeví při dlouhém stisku ikony. První zmiňovaná zkratka tedy nabídne možnost pro okamžité rozpoznávání hudby bez nutnosti zapnutí aplikace, druhá je pouze alternativou k výše uvedené funkci. Poslední zkratka Obrazový záznam je určena pro skenování poměrně málo rozšířených Shazam kódů.

shazam

Kde najít novou verzi?

Zkratky mohou plnohodnotně využívat uživatelé s nejnovější verzí Androidu, případně jedinci používající některý z alternativních launcherů (např. Nova Launcher či Action 3 Launcher). Verze 7.5.0 je dostupná ke stažení na webu APKMirror (instalujete na vlastní nebezpečí). Aktualizace skrze obchod Google Play již byla vypuštěna, a tak by se na vaše zařízení měla dostat v horizontu několika dnů.

logo-app Shazam Shazam Entertainment Limited Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim