reklama

Mapy.cz vydávají aktualizaci pro Android a iOS s několika novinkami

Mapy.cz vydávají aktualizaci pro Android a iOS s několika novinkami
2017-01-28T11:11:30+02:00
• 27. 1. 2017

Vývojáři aplikace Mapy.cz nespí a přicházejí s další aktualizací. Zatímco na Androidu jsme se před nedávnem dočkali přidání první pomoci, iOS verze tuto funkci zatím neměla. Nyní přichází i tam spolu s přepracovaným hledáním. Velkou novinkou je také nahrazení tlačítek plus a mínus pro zoomování jedním posuvník při okraji obrazovky na obou verzích.

  

Nejvíce novinek přináší právě iOS verze, jelikož ta nebyla aktualizována od října. Zcela přepracované je hledání, které nyní nabízí více kategorií a lze jej minimalizovat do lišty. Při plánování je také možné vyhledávat místa, což dosud možné nebylo.

Navigace nově běží i na pozadí při zhasnutém displeji. Věci v batůžku si konečně zobrazíte i bez připojení k internetu, pokud máte stažené offline mapy. Nakonec v menu nalezneme položku První pomoc, pod kterou naleznete možnost volat tísňovou linku, vyhledat pomoc v okolí a rady při poranění.

  

Android verze přináší nový vzhled výsledků hledání, kde špendlíky byly nahrazeny kapkami. Přepracovaný je detail míst, kde jsou nyní položky uložit a sdílet více po ruce. Zpřesněn byl záznam Stopaře a přibyla informace o průměrném tempu. Nakonec přibyla možnost sdílet trasy, místa a věci z Batůžku a možnost otevřít odkaz poslaný jiným uživatelem.

Aktualizované verze jsou již dostupné v obchodech AppStore a Google Play. Na verzi pro Windows 10 se stále pracuje.

logo-app Mapy.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Mapy.cz Seznam.cz a.s. Zdarma iOS

Zdroj: facebook.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat