Letos možná přijdou Apple Watch 3 s větší baterií

Letos možná přijdou Apple Watch 3 s větší baterií 2017-1-6

Svět sice v těchto dnech plně žije veletrhem CES, přesto unikají na povrch informace ohledně nových produktů od Applu. Ačkoli se zdálo, že si společnost udrží dvouletý cyklus obnovy chytrých hodinek, možná se tak nestane. Letos se totiž údajně máme dočkat třetí generace, která přinese výhradně větší baterii.

O kolik bude baterie větší, není známo. Uniklá zpráva s informacemi dále hovoří o mírném navýšení výkonu. To může souviset s použitím úspornějších procesorů vyrobených třeba 10nm procesem. Ten se totiž letos stává skutečností. Změnu designu pak očekávat nemáme. Apple tak pravděpodobně u hodinek nebude aplikovat změnu designu po dvou generacích, ačkoli i u iPhonů byl tento cyklus vloni narušen.

K představení by mělo dojít ve třetím čtvrtletí letošního roku. Uvidíme, zda nakonec vůbec třetí generace hodinek od Applu dorazí.

KategorieČlánkyiOS
Miroslav Růžička

Studuje ČVUT a je nadšenec do moderních technologií. Co se týče mobilních platforem, je spíše příznivcem systému iOS, který mu již pár let bez problémů slouží. Mezitím ale vystřídal mnoho zařízení a asi nejvíce si oblíbil Xperie od Sony.