Google si pohrává s Now, testuje hledání pomocí ikon

Google si pohrává s Now, testuje hledání pomocí ikon
2017-01-13T13:45:23+02:00
• 13. 1. 2017

V několika posledních měsících jsme byli svědky zajímavých informací, které poodhalily zcela nové změny v rozhraní aplikace Google Now. Nejdříve jsme se dočkali uniklých fotografií, kde byly zachyceny kruhové ikony. No a nyní se na internetu objevil snímek zachycující spíše různobarevné ikony, nikoliv kruhové.

Podle některých uživatelů se na jejich telefonu při používání Google Now objevily zcela nové ikony a zjednodušené celkové prostředí aplikace. Jedná se o velmi praktický design, který vyhledávání nejen zrychlí, ale také zjednoduší. Google tedy s největší pravděpodobností připravuje aktualizaci, které bychom se mohli dočkat během několika následujících dnů.

Prozatím nevíme, jak se k celému „projektu“ Google postaví, zda aktualizaci zveřejní ihned pro celý svět. Velmi pravděpodobně se však novinka k uživatelům dostane po etapách či regionech. Je však zajímavé, že se této novinky dočkalo již několik stovek uživatelů, a to aniž by je o tom samotný Google upozornil v oznamovací liště. Pomalu a jistě se připravte a nažhavte své Android zařízení, protože aktualizace tu bude do několika dnů.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat