reklama

PorovnánĂ­ telefonĹŻ One Plus 3T a Vernee Apollo – tĂ©měř totoĹľnĂ© mobily, jen jiná cena a vĂ˝kon sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

PorovnánĂ­ telefonĹŻ One Plus 3T a Vernee Apollo – tĂ©měř totoĹľnĂ© mobily, jen jiná cena a vĂ˝kon [sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2017-01-13T13:06:05+01:00
• 13. 1. 2017
1

Čínským výrobcům mobilních telefonů došly nápady na design telefonů a tak dělají zařízení, která jsou od sebe rozlišitelná pouze snad jen logem na zadní části. Zajímavé na tom je, že kromě inovací v designové oblasti jim asi došly i nápady na propagaci.

NezbĂ˝vá nic lepšího neĹľ poukázat na onu podobu mezi konkreÄŤnĂ­mi zařízenĂ­mi. A teÄŹ uĹľ staÄŤĂ­ jen ukázat, Ĺľe jedno zařízenĂ­ skoro srovnatelnĂ© kvality stojĂ­ mnohonásobnÄ› mĂ©nÄ›. Zde jde o zařízenĂ­ na pravĂ© stranÄ› (Vernee Apollo), kterĂ© je oproti „nabušenĂ© bestii“ One Plus 3T, skoro o polovinu levnÄ›jší. Vyrovná se mu však po vĂ˝konnostnĂ­ stránce?

vernee apollo one plus 3T

Cena není vše

Můžete si pořídit zařízení, jehož povrch je z 98 procent pokryto kovem, kromě displeje, samozřejmě, dále se speciálně vytvořenou nano anténou, zařízení disponující 2,5D zakřiveným displejem a rychlou čtečkou otisků prstů, rychlo nabíjením a skvělým fotoaparátem. Koupíte si zařízení, které získá aktualizaci na nejnovější systém Android 7. Tolik společných atributů, kde je tedy rozdíl?

V ceně, ve výkonu a kvalitě displeje. Vernee Apollo se snaží tlačit cenu na minimum, tedy za jejich prémiový model zaplatíte 250 amerických dolarů, zatímco za prémiový model OnePlus 3T zaplatíte dvakrát tolik. Dále Apollo disponuje lepším displejem s 2K rozlišením, je tedy lepší pro virtuální realitu, jelikož má větší hustotu pixelů.

Oproti OnePlus 3T však zaostává ve výkonu, kdy mu konkurent unikl skoro o 70 tisíc bodů v benchmark testu Antutu. Avšak hodnoty kolem 100 tisíc značí plynulý chod telefonu a zas tak markantní rozdíl mezi tím nepoznáte. Avšak OnePlus má o 2 GB operační paměti více a má dvakrát tak větší úložiště, celkem 128 GB oproti 64 GB u Vernee, avšak OnePlus nemá slot pro SD kartu, zatímco Vernee ano, takže ve výsledků více prostoru pro data získáte u Apollo.

Chcete-li znát přesné porovnání těchto tak podobným telefonů, podívejte se na srovnávací stránku Kimovil. Ať se rozhodnete pro jakýkoli z těchto dvou telefonů, jedno bude vždy jisté, vždy si vyberete prémiové a kvalitní mobily.

ĹĄ

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ivo Rundt

16. 1. 2017, 15:16
Android aplikace

Zajímavé srovnání

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim