reklama

Chytré hodinky se rozrostou o nové modely Casio a Swarovski

Chytré hodinky se rozrostou o nové modely Casio a Swarovski
2017-01-04T14:09:48+01:00
• 4. 1. 2017
1

Stále rostoucí trh s nositelnou elektronikou poodhaluje nová zařízení, kterých bychom se měli dočkat v první polovině roku 2017. Zatímco japonská firma Casio zařadí do prodeje odolné chytré hodinky, rakouská značka Swarovski chystá stylové hodinky pro něžné pohlaví.

Casio WSD-F20: Android Wear 2.0 v odolné konstrukci

Vývojáři hodinek WSD-F20 sází na jistotu, nový model totiž navazuje na úspěchy toho loňského a navíc přináší pár novinek. Největší změna se dotkla samotného těla hodinek, které ještě povyrostlo a zdrsnělo, zejména co se týče rámečku kolem displeje. Právě na něm najdeme popisky pro níže umístěná tlačítka, jimiž se dají spouštět zabudované aplikace. Další oblíbené funkce, jako například monochromatický režim displeje pro úsporu baterie, byly zachovány.

casio chytré hodinky

Chystané hodinky Casio WDS-F20

Hodinky mimo jiné prošly certifikací MIL-STD-801G zajišťující odolnost zařízení proti teplotě, prachu a vodě. Novinkami jsou GPS s nízkou spotřebou a aplikace Location Memory pro označení konkrétních míst na mapě. Cena nového černo-oranžového modelu by se měla pohybovat kolem 13 000 Kč.

Swarovski debutuje s hodinkami pro ženy

Šperkařská značka Swarovski představí na veletrhu Baselworld 2017 svoje první chytré hodinky. Rakouská firma už má v tomto odvětví zkušenosti – v roce 2014 zhotovila luxusní náramek ze třpytivých kamínku exkluzivně pro nositelné zařízení Samsung Gear S. O chystaných hodinkách se toho zatím moc neví, předpokládá se však, že pohonnou jednotkou bude procesor Snapdragon a operační systém Android Wear ve verzi 2.0.

chytré hodinky

Samsung Gear S se Swarovski náramkem

Zdroje: androidcentral.com, androidauthority.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

René Zavadil

5. 1. 2017, 8:52
Android aplikace

Chtelo by to zjistit, jak to Casio planuje s dostupnosti … prvni verze se do Evropy nedostala.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim