reklama

Samorost 3 – s flétnou napříč planetami Android

Samorost 3 – s flétnou napříč planetami [Android]
2016-12-01T13:50:36+02:00
• 1. 12. 2016
2

Hry jako Machinarium či Botanicula nabízí skvělou atmosféru, perfektní design a povedený soundtrack. Vášniví hráči už jistě zaznamenali, že zlaté české ručičky, studio Amanita Design, představily další herní počin s názvem Samorost 3. I v tomto případě jde o silný herní zážitek.

Samorost 3 oproti svým předchůdcům ze stejnojmenné série vybočuje z řady v mnoha ohledech – například disponuje plnohodnotným příběhem. Nově tuto hru najdeme také v obchodě Google Play. První dva díly, představeny v letech 2003 a 2005, byly spíše menší flashové hry určené primárně pro PC platformu.

Hlavním hrdinou hry Samorost 3 je skřítek, který objeví kouzelnou flétnu. Postupně cestuje napříč planetami a řeší hádanky, přičemž musí také prozkoumávat prostředí kolem sebe, aby našel cestu dál. Samotné prostředí hry uchvátí snad každého – najdeme zde skvěle padnoucí atmosféru a prapodivné kreatury. Čeští vývojáři si dali opravdu záležet a opět potvrzují, že originalita je klíčem k úspěchu.

samorost 3 samorost 3

V obchodě Play najdete hru s cenovkou 99 Kč. Současné hodnocení 4,4 hvězd však napoví, že se jedná o velice povedenou hru, v níž nenajdete in-app platby.

logo-app Samorost 3 Amanita Design 99,00 Kč ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 1. 12. 2016, 14:20
Android aplikace

Hru jsem si koupil a stáhnul hned ráno, když jsem zaznamenal, že byla konečně uvolněna i do obchodu Play. Zatím hraju chvilku, ale už teď můžu říct, že hra za peníze rozhodně stojí, stejně jako oba předchozí tituly vydané pro Android. Atmosféra celé hry je jedním slovem úžasná!

Marek Pospíšil

1. 12. 2016, 14:25
Android aplikace

Souhlasím, i když hru zatím koupenou nemám. I Machinarium bylo úžasné!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim