reklama

HTC uvádí zcela nové vývojářské studio pro virtuální realitu

HTC uvádí zcela nové vývojářské studio pro virtuální realitu
2016-12-09T07:55:01+02:00
• 9. 12. 2016

HTC na trh uvádí zcela nové vývojové studio pro virtuální realitu, a to pod názvem Vive Studios. Pod tímto studiem, které vlastní právě tchajvanský výrobce, vyjdou hned dvě nové hry vyvinuté právě pro VR. Prvními tituly mají být 2 Bears a Arcade Saga.

arcadesaga_boss_2_1920-0

HTC mimo jiné na svých oficiálních internetových stránkách přímo pro Vive (VR) zveřejnil software, pomocí kterého jsou hry vytvořené. Software nese název Vive X a podle našich informací bylo vše vytvořené zcela náhodou, a to samotnými zaměstnanci HTC, nikoliv společností jako takovou.

Vive Studios je přímým konkurentem Oculus Studios, což je herní studio vedené Jasonem Rubinem. Oculus má však nejen širší výběr aplikací, ale také nabízí speciální Oculus Story Studio, což je virtuální realita pro sledování filmů. Vive Studios ale prý pracuje ještě na větších projektech, včetně her, vzdělání, kinematografie, designu, sociálních sítí, nemovitostí a sportu. To vše bude možné díky Vive ovládat. Hry je možné zakoupit už nyní na Steamu a HTC Viveport, a to za cenu 29,99 dolarů.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim