reklama

HTC připravuje nový model s číslem 11, uniklo několik specifikací

HTC připravuje nový model s číslem 11, uniklo několik specifikací
2016-12-07T08:37:34+01:00
• 7. 12. 2016

HTC hodlá na světovém veletrhu Mobile World Congress v Braceloně představit nový model s názvem HTC 11. Mělo by se jednat o přední telefon tohoto výrobce na příští rok.

htc-11-2

Předpokládané specifikace

Podle dostupných informací a dat z konceptu telefonu by měl model mít označení Ocean, popřípadě číselné 11. Má být nástupcem modelů HTC 10 a HTC Bolt. Cenově by se měl dostat opět do vyšší kategorie. Například poslední model HTC Bolt se v USA prodává za 600 amerických dolarů, čili přes 15 tisíc Kč.

Na trh by měly přijít tři verze top modelu. Soudíme tak podle třech prozatímních označení: Ocean Master, Ocean Note and Ocean Smart.

  • 5,5″ displej s 2K rozlišením (1440 * 2560 px) se zakřivením
  • Snapdragon procesor 835 (asi) s 4 GB operační paměti
  • operační systém Android 7 doplněný nadstavbou HTC Sense
  • 12 MPx zadní a 8 MPx přední kamera (stejné jako HTC 10, doufá se však ve vylepšení)

Předpokládá se opět kvalitní provedení reproduktorů a kvalitní přehrávání zvuků. Mezi domnělými novými funkcemi je i voděodolnost telefonu.

Na videu je očekávané vzezření nadcházejícího modelu. Připomínáme však, že se jedná o koncept. Jediné potvrzené jsou záda telefonu, které unikly na fotografiích.

Zdroje: gizmochina.com, techradar.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim