BlackBerry Mercury – nové snímky potvrzují hardwarovou klávesnici

BlackBerry Mercury – nové snímky potvrzují hardwarovou klávesnici
2016-12-04T09:45:34+02:00
• 4. 12. 2016

Zatímco jsme doposud viděli nové telefony s Androidem od BlackBerry spíše jen jako přebalená zařízení od TCL, tak se po delší odmlce pomalu rýsuje další model, který přeruší tuto šňůru. Od června táhnoucí se spekulace kolem modelu s názvem Mercury dostávají první jasnější tvář. Samotný generální ředitel John Chen také potvrdil v minulém měsíci práce na telefonu s fyzickou klávesnicí, takže není sebemenší důvod nevěřit.

blackberry-mercury-2 blackberry-mercury

Menší displej a hardware klávesnice

Dvě fotografie byly zveřejněny na čínské sociální síti Sina Weibo, které odhalují chystanou mobilní novinku od kanadské společnosti. Nahrávají tomu všechny předešlé zprávy za posledního půl roku. Každopádně bylo již načase, neboť jsme se do teď opírali jen o nepodložené informace z neověřených zdrojů. Kromě hardwarové klávesnice v čele ještě vyniká přední senzor kamerky nebo několik senzorů.

V seznamu specifikací byste mohli narazit na 4,5″ displej v poměru 3:2 a s rozlišením 1 280 x 720 pixelů, osmijádrový procesor Snapdragon 625 (2 GHz) od Qualcommu, 3 GB operační paměť RAM, 32GB úložiště, 3 400 mAh baterii, 18MPx fotoaparát nebo přední 8MPx kamerku. V blízké budoucnosti se můžou objevit další podrobnosti k údajně poslednímu BlackBerry zařízení s fyzickou QWERTY klávesnicí.

Zdroj: crackberry.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat