reklama

Velké slevy na telefony Vernee již zítra 11. 11. sponzorovaný článek

Velké slevy na telefony Vernee již zítra 11. 11. [sponzorovaný článek]
2016-11-10T07:05:11+01:00
• 10. 11. 2016

Čínský výrobce chytrých mobilních telefonů Vernee si na zítřejší nakupovací akci, konající se 11.11., připravil slevové akce na své výjimečné telefony. Obrovské slevy v podobě až padesáti dolarů můžete využít až do 15. listopadu. Navíc bude možnost získat několik telefonů zcela zdarma.

11-11

Všechny tři modely za skvělé ceny

V nabídce je kompletní portfolio společnosti Vernee. Jediný mobil, který není zahrnut v nabídce, je nový Vernee Apollo, protože ten byl teprve na konci října představen veřejnosti a nyní se plánuje zahájení jeho výroby a distribuce.

Mezi akÄŤnĂ­mi modely najdeme Thora, Apollo Lite a novĂ˝ Mars.

Mars, konkurent iPhonu?

Za tĹ™etinovou cenu oproti novĂ©mu iPhonu 7 zĂ­skáte nadupanĂ˝ Vernee Mars, v celokovovĂ©m provedenĂ­, s osmijádrovĂ˝m procesorem a 5,5″ FHD displejem pouze s milimetr tlustĂ˝m rámeÄŤkem. Dále vás ÄŤeká 4 GB RAM, 13 MPx fotoaparát od Sony, rychlonabĂ­jenĂ­ nebo ÄŤteÄŤku otisku prstĹŻ na boÄŤnĂ­ stranÄ› telefonu. ProstÄ› revoluÄŤnĂ­ smartphone za úžasnou cenu.

Navíc pro tento model se připravuje oficiální spuštění aktualizace na systém Android 7. Nyní si ho bude možné pořídit se slevou 50 USD za cenu 199 USD (4 770 Kč).

mars

Apollo Lite, výkonnostní drtič konkurence

Stěží na současném trhu najedeme mobil tak výkoný, jako je Vernee Apollo Lite, a navíc tak cenově přijatelný, oproti nabídkám konkurence. Vernee dalo to Apolla Lite to nejlepší, co mohlo. Nalezneme zde desetijádrový procesor Helios X20, 4 GB operační paměti, 16 MPx fotoparát od Samsungu, funkci rychlonabíjení či čtečku otisku prstů. Výkonnostně skoro pokořil 100 tis. bodovou hranici v benchmarkovém testu Antutut v6 a to už je skvělý výsledek.

Na Apollo Lite je taktéž přislíbená aktualizace na Andorid 7. Nyní si je možné tohoto krasavce pořídit za 189 USD (4 500 Kč).

apollo

Thor, sĂ­la boha

PoslednĂ­m zlevnÄ›nĂ˝m modelem je Thor, kterĂ˝ cenovÄ› klesl na 109 USD (2 600 KÄŤ). Za tuto cenu dostanete telefon, kterĂ˝ se pyšnĂ­ 5″ displejem, 3 GB RAM, rychlonabĂ­jenĂ­m, 13 MPx kamerou a osmijádrovĂ˝m procesorem od MediaTeku.

thor

Jak získat telefon zdarma a kde zlevněné modely telefony? Navštivte tuto stránku.

 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim