reklama

Quick Control Panel – ovládací panel jako v iOS

Quick Control Panel – ovládací panel jako v iOS
2016-11-10T07:00:56+02:00
• 10. 11. 2016

Uživatelé Androidu jsou roky zvyklí na správu konektivity a dalších potřebných věcí v liště umístěné ve vrchní části obrazovky, dole situovaný ovládací panel je spíše doménou konkurenčního systému iOS. Ačkoliv se v obchodě Google Play nachází mnoho aplikací, které tohle umožňují, málo z nich má tak širokou možnost přizpůsobení jako Quick Control Panel.

Aplikace od vývojářského studia Woodblock Without Co. funguje ihned po instalaci. Speciální přístup je vyžadován pouze u hudebního přehrávače; velmi mile potěší možnost zvolit výchozí přehrávač, v mém případě Spotify. Změnit se dá samozřejmě také velikost a umístění aktivního místa, odkud se ovládací panel vysunuje.

Quick Control Panel Quick Control Panel Quick Control Panel

V sekci Toggle section má uživatel možnost vybrat si, které přepínače využije, či nikoliv, případně změnit jejich pořadí, velikost a další vlastnosti. Do horní části panelu se také dají umístit vybrané aplikace, jež jsou v aplikaci vedeny pod pojmem shortcuts. U nich si případně můžete také zvolit velikost jiný balíček ikon, nebo jen vypnout titulek.

Samotný vzhled ovládacího panelu nabízí širokou škálu přizpůsobení. Při kliknutí na položku Colors se dá změnit opravdu téměř všechno – barva hlavního pozadí, aktivních přepínačů, pozadí přepínačů při stisku, barva posuvníků, textu a podobně.

logo-app Quick Control Panel Woodblock Without Co. Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim