reklama

Černý pátek nabitý slevovými akcemi v obchodě Gearbest sponzorovaný článek

Černý pátek nabitý slevovými akcemi v obchodě Gearbest [sponzorovaný článek]
2016-11-24T13:20:39+02:00
• 24. 11. 2016

Dnes je pátek 25. listopadu a to znamená, že se můžeme těšit z velikých akcích na obchodních portálech. Veliké slevy na spotřební zboží si připravil obchod Gearbest. Mezi slevami se objevují telefony, chytré hodinky, chytré doplňky do domácnosti, kamery a spoustu dalšího.

blackfriday

Slevy všude, kam se podíváš

Gearbest si pro vás připravil návod, jak co nejvíce ušetřit během víkendové akce. Stačí se podívat na jejich speciální stránku a získat dvoudolarové kupóny. Taktéž je možnost zahrát si královskou hru, ve které je možné získat body na další nákup. Čím více bodů vyhrajete, tím levnější bude váš příští nákup. Několik šťastlivců získá i cenné dárky za účast v soutěži.

Slevy se budou týkat i evropského skladu společnosti Gearbest. Při koupi zboží z evropského skladu se neplatí žádné clo, ani případné DPH, proto je dobré využít této nabídky.

Dlouho trvající akce

Hlavní slevové akce začínají tento pátek. Avšak samotné předprodeje za zvýhodněné ceny začaly již v pondělí 21. listopadu. Na Černý pátek a akční víkend naváže 28. listopadu Cyber Monday. A po slevovém pondělí následuje výprodej až do 5. prosince. Takže času na nákup levné elektroniky máte dost.

Mobily úplně všude

Mezi zlevněnými modely jsou značky jako Ulefone, Xioami, UMi, ASUS, Meizu, Lenovo a další. Ceny klesají většinou o padesát procent. Kompletní seznam všech zlevněných telefonů je k vidění na samostatné stránce.

bf

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim