reklama

T-Mobile hackathon zaměřený na svět aut startuje v prosinci v Praze

T-Mobile hackathon zaměřený na svět aut startuje v prosinci v Praze
2016-10-27T10:15:10+01:00
• 27. 10. 2016

Baví vás vyvíjení aplikací? Chcete se seznámit s novými lidmi a vyzkoušet si práci s nejnovějšími technologiemi? Pochytit inspiraci od mentorů ze 4 zemí nebo si domů odnést část ze 100 000 Kč, které má T-Mobile připravené pro 3 nejlepší týmy? Tohle všechno i s noclehem, jídlem a masážemi vás čeká 2.-4. prosince na T-Mobile Hackathonu v Impact HUBu na Praze 5!

T-Mobile hackathon

Dostanete 48 hodin, zázemí a k tomu přístup k čerstvým technologiím. Cílem T-Mobile Hackathonu je vymyslet svěží nápad nebo prototyp aplikace na otevřené platformě Mojio, která řeší mobilitu, dopravu a základní zabezpečení aut. Přihlásit se mohou jak týmy, tak jednotlivci. Akce poběží v anglickém jazyce a po celou dobu Hackathonu budete mít k dispozici mentory z kanadské firmy Mojio, německého Deutsche Telekomu, polského hub:raumu a českého T-Mobilu a Microsoftu.

Tři vítězné týmy si rozdělí 100 000 Kč a také získají možnost pokračovat ve vývoji aplikace ve spolupráci s T-Mobile. Partner akce, Microsoft, těm nejlepším nabídne možnost dostat se do fast-tracku programu BizSpark+ s vývojářskými nástroji zdarma a kreditem do Azure v hodnotě až 120 000 USD po dobu dvou let.

Veškeré informace a přihlášku najdete na t-mobilehackathon.cz

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim