reklama

Apple odkládá zahájení prodeje sluchátek AirPods

Apple odkládá zahájení prodeje sluchátek AirPods
2016-10-27T09:16:59+01:00
• 27. 10. 2016

Při představování iPhonu 7 jsme se dočkali také bezdrátových sluchátek AirPods. Ty mají pomoci majitelům právě sedmičkových iPhonů v řešení problému absence 3,5mm jacku. V balení sice naleznete sluchátka s Lighting konektorem, ale jak sám Apple říká ve svém propagačním videu, budoucnost je bezdrátová. Jenže AirPods naberou zpoždění.

maxresdefault

Původně se předpokládalo zahájení prodeje koncem října. Jenže je konec října a sluchátka nikde. V prohlášení poskytnuté serveru TechCrunch.com zástupce z Applu hovoří o tom, že produkt zatím není plně hotový a že je potřeba více času než bude připraven pro zákazníky. Je tak možné, že se objevil nějaký nečekaný problém, který je třeba vyřešit. Moc často se totiž odkládání vydání nějakého zařízení u Applu neděje.

Společnost bohužel neprozradila, kdy by mohlo dojít k zahájení prodeje. Sluchátka AirPods vynikají především jednoduchým párováním s iPhonem díky čipu W1. Jejich doporučená cena pro Českou Republiku činí 4 990 Kč.

Zdroje: techcrunch.com, theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim