Meizu připravuje modely Pro 6s a M5

Meizu připravuje modely Pro 6s a M5
2016-10-25T10:05:18+02:00
• 26. 10. 2016

Společnost Meizu má v plánech minimálně dva modely, které se můžou objevit na mobilním trhu v nejbližší budoucnosti. Oba telefony jsou předmětem úniků za poslední týden, kdy prvně přišla novinka s názvem Pro 6s a následně druhý zástupce M5. První jmenovaný bude směřovat k nejvyšší třídě, zatímco model M5 zapadne jen mezi průměr. Čínský výrobce údajně plánuje tiskovou konferenci pro celosvětová média ještě ke konci tohoto měsíce.

meizu-pro-6s

Chystaný model Pro 6s obdrží Full HD displej o neznámé úhlopříčce, který zevnitř podpoří nový procesor MT6796 vybavený deseti jádry od MediaTeku. Ten by se měl výkonnostně postavit mezi Helio X10 (MT6795) a Helio X20 (MT6797). Hardwarová sestava pokračuje 4GB operační pamětí RAM a uživatelským úložištěm o velikosti 64 GB. Prozatím známé specifikace uzavírá systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow.

Co se týče druhé novinky s označením M5, tak máme k dispozici pouze následující výbavu. Výkon bude mít pod kontrolou čipová sada MT6750 od MediaTeku osazená osmi jádry a 2GB operační paměť RAM. Případní majitelé v základu využijí 16GB úložiště pro vlastní data. Nakonec zadní část zabere 13megapixelový senzor fotoaparátu. Bližší informace přinese zmiňovaná akce pro média, takže zbývá nám jen vyčkávat.

meizu-m5 meizu-m5-2 meizu-m5-3 meizu-m5-4

Zdroje: androidpure.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat