reklama

Oficiální aplikace Premier League nabízí hned několik zásadních novinek

Oficiální aplikace Premier League nabízí hned několik zásadních novinek
2016-08-20T08:41:08+01:00
• 20. 8. 2016

Před pár dny se odehrálo první kolo anglické fotbalové Premier League. Nejlepší způsob, jak zůstat ve spojení s takto dlouhou fotbalovou sezónou, když tedy zrovna nesedíte v teplém pohodlí u své televize, je nová oficiální aplikace Premier League. Ta je ke stažení zcela zdarma a najdete ji nejen v App Storu (iOS), ale též v Obchodu Play (Android).

Nahlédnutí do statistik za uplynulých 25 let

Nově navržená aplikace nabízí hned několik zajímavých vychytávek a novinek. Jednou z nich je například dostupnost sportovních statistik za uplynulých 25 let. Připomenout si tak můžete nejen skvělé okamžiky fotbalové radosti, ale také ty smutnější chvíle, kdy váš oblíbený klub prohrál důležitý zápas a další. Aplikace mimo jiné nabízí možnost spravovat váš tým v soutěži Fantasy Premier League, což je de facto online hra zaměřena právě na anglickou ligu.

Premier League Premier League IMG_2040 Premier League

To však není vše, co „appka“ nabízí. Vývojáři si pro své uživatele připravili tzv. Matchday Live kategorii. Jedná se vlastně o aktuálně hrané kolo, kde máte možnost získat veškeré údaje ze zápasů. K dispozici jsou mimo jiné výsledky ze soutěží, jako je PL2, U18 a Champions League. Nově je možné si zhlédnout video, ve kterém jsou zachyceni nejlepší světový sportovci.

Oficiální aplikace Premier League nabízí taktéž detailní statistiky, které poskytují velký přehled o atributech jednotlivého hráče v poli. Samozřejmě můžete nahlédnout i do statistik hráčů, kteří dříve hráli za váš oblíbený klub. Když jsme u toho, najdete zde vlastně veškeré informace o každém klubu, který v uplynulých 25 let v Premier League působil.

Opět platí, že je aplikace zcela zdarma a to tak dlouho, jak jen chcete. Samozřejmě zde vývojáři nezapomněli ani na Push notifikace, tudíž budete o každém gólu informováni v notifikačním centru.

logo-app Premier League - Official App The Football Association Premier League Ltd Zdarma ANDROID logo-app Premier League - Official App Developer Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim