reklama

LeEco Le 2S byl objeven v GFXBench

LeEco Le 2S byl objeven v GFXBench
2016-08-20T09:00:46+01:00
• 20. 8. 2016

Společnost LeEco plánuje zařadit do svého portfolia model Le 2S (X720), který v těchto dnech prošel testem v grafickém benchmarku GFXBench. Ještě před týdnem se hovořilo o gigantické 8GB paměti RAM a Snapdragon 821, ale dnešní únik vše vyvrací a ke všemu přidává několik specifikací navíc. Čínský výrobce bude mít s touto novinkou ambice útočit na nejlépe vybavené telefony z nejvyšší třídy.

LeEco logo

Očekávanému modelu Le 2S je připsán 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, pod ním běží čtyřjádrový procesor Snapdragon 820 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 530 a 4GB operační paměti RAM. Uživatelé dostanou k využití 32GB úložiště. Zatímco vpředu ještě naleznete 8megapixelovou kamerku, tak zadní část nabídne dva či jeden 16megapixelový senzor fotoaparát a snímač otisků prstů.

LeEco Le 2S (2)

Případné majitele čeká citelná změna díky absenci 3,5 mm jacku na sluchátka pro poslech hudby. Zařízení totiž využije novou technologii CDLA, která umožňuje připojit sluchátka do zdířky pro USB typu C. Závěrem zbývá zmínit podporu rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 nebo předpokládané odhalení v první týdnu příštího měsíce, čemuž přihrává například již získaná certifikace od CCC (China Compulsory Certification).

LeEco Le 2S

Zdroj: phoneradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim