reklama

Aplikace Youtube získává nový grafický layout

Aplikace Youtube získává nový grafický layout
2016-09-04T08:05:18+02:00
• 29. 8. 2016

Mobilní aplikace YouTube získává menší grafickou úpravu v podobě změny popisků a lajků pod videem. Změna grafického prostředí zahrnuje jen popisek videa a akce spojené například se sdílením nebo lajkováním videa.

YouTube-social-icon2

Na novinku upozornil minulý týden sever Androidpolice.com, na kterém se objevily i snímky obrazovek chystané změny. V základní části uvidí uživatel pouze počet zhlédnutí videa, možnost udělit „lajk“, sdílet a zvětšit nabídku možností. Typický palec dolů nebude v základní části viditelný a zobrazí se až v seznamu všech akcí. Jestli to bude mít vliv i na hodnocení videí, zatím nevíme. Záleží, jak budou uživatelé „líní“ podstoupit jeden krok navíc, aby mohli udělit negativní hodnocení.

nexus2cee_16-1

Kdy se dočkáme updatu?

Jeden snímek z připravované změny Youtube ukazuje i možnost stáhnutí videa. Bohužel tato funkce nebude u nás dostupná, dokud nedojde ke spuštění Youtube Red v našich končinách. Každopádně se to brzy dozvíme, jelikož aktualizace UI (user interface = uživatelského prostředí) má přijít v co nejbližší době.

ap_resize.php

logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app YouTube: Watch, Listen, Stream Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat