reklama

Microsoft Pix – inteligentní aplikace na focení pro iOS

Microsoft Pix – inteligentní aplikace na focení pro iOS
2016-07-17T10:26:31+01:00
• 17. 7. 2016

Člověk by očekával, že se Microsoft soustředí na vlastní mobilní operační systém a na aplikace, aby mohl být více konkurenceschopný. Avšak v poslední době představuje více novinek pro ostatní platformy než pro tu vlastní. Nyní se dozvídáme o Microsoft Pix, což je inteligentní aplikace na focení pro iOS.

Microsoft Pix

Microsoft Pix by mělo zjednodušit focení, respektive ladění nastavení. Aplikace jako taková vyhodnocuje scénu a upravuje expozici, ISO a další možnosti tak, aby výsledek byl co nejvíce přijatelný. Na pozadí funguje systém rychlého snímání (burst mód), díky kterému má aplikace k dispozici více záběrů z pořizované scény. Po následné analýze vybere nejlepší výsledek, který vyladí a poskytne uživateli.

Intelligent-camera-Microsoft-Pix-is-coming-to-iOS (2)

Kromě toho sama aplikace detekuje tváře a následně použije ostatní snímky pro vylepšení. Také využívá data ze série fotek k potlačení šumu a podobně. Nabízí i možnost Live Photos, ale oproti nativní funkcionalitě v iOS nabídne živou fotografii jen v momentu, kdy záběr k tomu přímo vybízí.

Intelligent-camera-Microsoft-Pix-is-coming-to-iOS (3)

Aplikace Microsoft Pix zatím není k dispozici pro všechny uživatele, je zde zřejmé omezení. O oficiální dostupnosti zatím nic nevíme. Není jisté, jestli se někdy objeví i pro platformu Android.

Odkaz na aplikaci

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim