reklama

TENAA otestovala Meizu M3 Metal a Blue Charm Metal 2

TENAA otestovala Meizu M3 Metal a Blue Charm Metal 2
2016-06-06T07:00:38+02:00
• 6. 6. 2016

Čínská certifikační databáze TENAA za uplynulý týden otestovala dvě mobilní novinky ze stáje Meizu, které se údajně mají ještě v tomto měsíci dostat do oficiálního prodeje. Čínský výrobce si jako většina producentů nepohlídala jak nejdůležitější specifikace, tak ani jejich základní snímky. V prvním případě půjde o model M3 Metal, zatímco druhý ponese název Blue Charm Metal 2. Oba telefony mají velmi podobné zpracování a po stránce výbavy si víceméně hrají do noty.

Meizu M3 Metal

První zástupce M3 Metal nabídne 5palcový HD displej, pod kterým poběží osmijádrový procesor společně s 2/3GB operační pamětí RAM a 16/32GB úložištěm. Záda ponesou 13megapixelový fotoaparát či 3 000mAh baterii. Nadstavba Yun OS bude výjimečně vynechána, proto v základu čeká jen Android ve verzi 5.1 Lollipop. Zbývá už jen dodat přední 5megapixelovou kamerku a očekávané datum představení stanovené na pondělí 13. června.

Další model Blue Charm Metal 2 získá větší 5,5palcový Full HD displej. Výkon mu dodá osmijádrový procesor Helio P10 od MediaTeku s taktovací frekvencí 1,8 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště. Ani zde nebude chybět druhá varianta s 3GB pamětí RAM či 32GB úložištěm. Výbavu podtrhuje 13megapixelový fotoaparát, dvě LED diody, přední 5megapixelová kamerka, 4 000mAh baterie a nakonec poměrně starý Android ve verzi 5.1 Lollipop.

Meizu Blue Charm Metal 2

Zdroje: gizmochina.com, mobipicker.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim