reklama

Steam konečně vychází i pro telefony s Windows

Steam konečně vychází i pro telefony s Windows
2016-06-30T12:49:35+01:00
• 30. 6. 2016

Pro majitele telefonů s Windows Phone 8.1 a Windows Mobile 10 konečně vychází mobilní aplikace Steam. Společnost Valve tak učinila po “pouhých” 4,5 letech od vydání verzí pro Android a iOS. Jak ale uvádí sami vývojáři v poznámkách k prvnímu vydání, zatím nelze čekat podporu všech funkcí z konkurenčních systémů.

Do první verze aplikace ale stihli autoři přidat nejdůležitější funkce. Nechybí tak například dvoufázové ověření Steam Guard pro lepší zabezpečení vašeho účtu – při každém přihlášení ve Steamu na PC či při obchodování s herními předměty bude nutné zadat kód z mobilní aplikace.

steamapp

Jak už jsem naznačil, aplikace podporuje i obchodování s předměty na komunitním tržišti nebo přímo s přáteli, se kterými lze i komunikovat prostřednictvím chatu. Samozřejmostí je i prohlížení či nakupování samotných her a jejich vzdálené instalování na váš počítač přímo z mobilní aplikace.

První verzi Steamu pro mobilní Windows můžete stahovat z odkazu níže.

[winphone cena=“]steam-official/9nblggh4x7gm[/winphone]

Zdroj: mspoweruser.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim