reklama

Samsung Pay přichází do Evropy, startovat bude ve Španělsku

Samsung Pay přichází do Evropy, startovat bude ve Španělsku
2016-06-03T07:00:04+02:00
• 3. 6. 2016

Samsung přináší své platební služby do Evropy, konkrétně do Španělska. Má to ale jeden háček, Samsung Pay bude fungovat pouze s NFC terminály a pouze ve Španělsku. Zahájení této služby příchazí půl roku poté, co Samsung slíbil, že tuto službu rozšíří do Velké Británie, Číny a Španělska.

Samsung Pay

Ve Španělsku je služba nově k dispozici zákazníkům ImaginBank a CaixaBank. Zákáznící těchto bank, kteří vlastní Galaxy S7/S7 edge, Galaxy S6/S6 edge nebo Galaxy S6 edge+, si nyní mohou stáhnout aplikaci Samsung Pay a nahrát si karty do svých zařízení. V následujících týdnech se toto portfólio smartphonů rozšíří o Galaxy A5 2016. Podpora pro karty od bank Abanca a Banco Sabadell bude brzy dostupná.

Uvidíme, jak půjde Samsungu rozšiřování. Na druhou stranu asi nelze počítat, že bychom se mohli dočkat v dohledné době. Snad se potvrdí informace od našeho zdroje, který uváděl, že by služba mohla zavítat do naší země ke konci roku.

Zdroj: androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Olžbut

Studuje střední průmyslovou školu v oboru IT. Veliký nadšenec motorsportu. Fanoušek společnosti Sony, od které vlastní smartphone Sony Xperia Z2 a hodinky Sony Smartwatch 2.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat