reklama

Google Keep získává pár vylepšení

Google Keep získává pár vylepšení
2016-06-03T06:36:22+02:00
• 3. 6. 2016

Velmi populární aplikace na poznámky Google Keep získává aktualizaci, která přináší pár zajímavých novinek. Webové rozšíření se dočkalo změny designu a rozhraní, které je nejspíš převzaté z poštovní schránky Inbox. V levé část jsou nyní rychlé odkazy na poznámky a připomínky.

Další novinkou jsou náhledy u odkazů v poznámce. Pokud vložíme do poznámky odkaz, automaticky se pod ním vytvoří náhled stránky. Ten funguje tak, jak byste očekávali. Po vložení nám zobrazí malou kartu, která obsahuje titulní název stránky, doménu a obrázek.

Při psaní seznamu na nákup vám aplikace bude automaticky navrhovat zboží, které nejspíše máte na mysli. Aktualizace také přináší snadné řešení pro duplicitní položky v seznamu. Pokud máte zaškrtnutou položku v seznamu a napíšete jí znova, položka se odškrtne a vrátí se do seznamu nezaškrtnutých.

Aktualizace není na straně serveru, tudíž bude potřeba aplikaci aktualizovat přes Obchod Play. Dochází k postupnému uvolňování a je jen otázkou času, kdy dorazí do vašeho zařízení.

logo-app Google Keep Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroje: plus.google.com, androidcentral.com, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Olžbut

Studuje střední průmyslovou školu v oboru IT. Veliký nadšenec motorsportu. Fanoušek společnosti Sony, od které vlastní smartphone Sony Xperia Z2 a hodinky Sony Smartwatch 2.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat