reklama

Nová verze Apple Watch bude zřejmě obsahovat Micro LED obrazovku

Nová verze Apple Watch bude zřejmě obsahovat Micro LED obrazovku
2016-06-26T09:55:12+02:00
• 26. 6. 2016
1

Na základě informací z Tchaj-wanu by se nová verze Apple Watch měla dočkat Micro LED obrazovky. Jedná se tak o přirozené řešení poté, co Apple v roce 2014 investoval peníze do společnosti LuxVue Technology. Tato společnost se zabývá právě výrobou a vývojem Micro LED technologie. Pro Apple se tak jedná o cenově dostupnější řešení, než kdyby neustále sázel na OLED.

screen_shot_2014-05-02_at_1-51-03_pm

Ukázka Micro LED technologie, zdroj: www.techcrunch.com

Americká společnost v roce 2015 postavila na Tchaj-wanu novou továrnu určenou právě pro LuxVue. Od té doby se Apple zapojil do vývoje jejich technologie. Největší výhodou Micro LED oproti klasickým OLED panelům je to, že jsou energeticky úspornější. A to se právě do takového zařízení hodí dvojnásob.

Nepřehlédněte: Apple představil watchOS 3 – ve znamení optimalizace

Očekává se, že nová generace Apple Watch by mohla být představena v pozdní fázi letošního roku. Verze hodinek s Micro LED obrazovkou by se podle prvních předpokladů mohla dostat k zákazníkům až v druhé polovině roku 2017.

Zdroje: phonearena.com, techcrunch.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

wil hermes

26. 6. 2016, 18:16
Android aplikace

s tou úsporou… popravdě nějak nemám pocit, že by zařízení s s/am/o/led měly zákonitě lepší výdrž oproti lcd, přitom to je jeden z prodejních artiklů téhle technologie. snad bude micro opravdu o tolik lepší, jak se tváří, jinak by do toho Apple asi neinvestoval.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim