reklama

UMi Super nabízí také výbornou výdrž baterie sponzorovaný článek

UMi Super nabízí také výbornou výdrž baterie [sponzorovaný článek]
2016-06-26T16:10:36+02:00
• 26. 6. 2016

O telefonu UMi Super jsme vás již informovali. Dnes se podíváme na jeho baterii a porovnání s Meizu M3 Note, což je takový jeho největší konkurent. Na testovacím videu níže byl proveden test PCMark, ve kterém právě UMi Super dosáhlo na výsledek 4049, zatímco Meizu M3 Note pouze na 3470 bodů. Můžeme pak také sledovat, jak si UMi Super lépe poradí s náročnějšími aplikacemi.

Uvnitř UMi Super tepe osmijádrový procesor Helio P10 od MediaTeku ve spolupráci se 4 GB paměti RAM od Samsungu. Je to sice stejný procesor, který nabízí i Meizu M3 Note, ten má ale jen 3 GB RAM. To je tedy asi hlavní rozdíl, který může za lepší výkon. Vnitřní úložiště UMi má pak kapacitu 32 GB.

Co se týče baterie, tak UMi Super nabízí baterii o kapacitě 4000 mAh, Meizu M3 Note má o něco více a to 4100 mAh. Jenže ve výsledku díky lepší optimalizaci paměti RAM vyhrává UMi. Po 30 minutách přehrávání zbývá na UMi 31 procent, na Meizu jen 28 procent. Tomu jistě napomáhá i čistý Android 6.0.

jop

Stále pak máte možnost vyhrát telefon UMi Super nebo VR brýle. Ve hře je celkem pět telefonů a patnáct VR sad. Pro zaregistrování do soutěže stačí vyplnit email na těchto stránkách a již jen čekat, zda budete vylosováni. Vyplněním emailu se také přihlásíte k odběru novinek o tomto výborném telefonu.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim