reklama

Honor 8 má být nejkrásnějším modelem od Huawei

Honor 8 má být nejkrásnějším modelem od Huawei
2016-06-03T21:28:16+02:00
• 4. 6. 2016

Nedávno představený model V8 ze série Honor by mohl v následujících měsících doplnit ještě jeden očekávaný telefon, který s největší pravděpodobností bude nástupcem loňského Honoru 7. Nejnovější zprávy z čínských zdrojů totiž přinášejí první přesnější informace týkající se právě Honoru 8. Společnost Huawei rozhodně chce navázat na předchozí zkušenosti s dvojitým senzorem u fotoaparátu, takže u připravované novinky skloubí všechno dohromady.

Honor 8

Honor 8 skrytý zatím pod název Faraday má získat 5,2palcový displej (stejně jako Honor 7), pod nímž poběží jeden z procesorů z vlastní řady. V této souvislosti se hovoří o Kirinu 950 nebo 955. Dále hardwarová stránka obdrží asi 4GB operační paměť RAM. Mezi dalšími funkcemi nelze opomenout možnost bezdrátového nabíjení, USB typu C a také infračervený port pro dálkové ovládání různé elektroniky v domácnosti.

Zadní část může nabídnout dva 12megapixelové senzory fotoaparátu či pouze 3 000mAh baterii. Ze všech stran se hrnou zvěsti o tom, že novinka se stane nejkrásnějším zástupcem řady Honor. Nakonec k tomu mají přispět kovové rámečky ze všech stran a 2.5D zakřivení u předního panelu. Poslední Honor 7 si odbyl světovou premiéru v červnu 2015, čili Honor 8 je možné očekávat už v nejbližších týdnech.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim