reklama

EZ Package Disabler – odstraňte předinstalované aplikace bez ROOTu vychytávka

EZ Package Disabler – odstraňte předinstalované aplikace bez ROOTu [vychytávka]
2016-06-17T16:58:52+01:00
• 18. 6. 2016
3

Jestliže patříte mezi majitele mobilního telefonu Samsung, pak jste zajisté nezůstali ušetření množství předinstalovaných aplikací, které jste v životě neotevřeli. Tyto nepotřebné aplikace se bohužel nedají odstranit, pokud nemáte ve svém zařízení přístupová práva ROOT. S tímto problémem by vám mohla pomoci tato vychytávka.

EZ Package Disabler vám pomůže s tím, abyste se mohli zbavit předinstalovaných aplikací. Tyto aplikace jsou zapnuté na pozadí i bez vašeho vědomí a taktéž si vyžadují určitý drahocenný výkon vašeho telefonu. Tzv. bloatware je i často aktualizován, takže vypnutím ušetříte i nějaká ta data. Po zapnutí aplikace uvidíte seznam všech aplikací. U každé z nich jsou navíc informace, kolik si bere z paměti RAM. Po klepnutí se otevře nabídka, kde je tlačítko disable. Po použití dojde k deaktivaci daného balíčku, přičemž už dále nebude na pozadí. Prostě zůstane nespuštěn.

unnamed_result unnamed (3)_result

Mimo jiné si s aplikací můžete zapnout VR programy, které nejsou oficiálně podporovány na Samsung VR, lze tak využívat výhod virtuální reality.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Stáhnout si aplikaci můžete za 40 Kč. Pokud byste nebyli spokojeni, lze vrátit peníze díky garanci samotného vývojáře vrácení do tří dnů. Velmi důležitou informací je, že při aktualizaci je nutné aplikace hromadně povolit, abyste předešli problémům.

logo-app EZ Package Disabler (Samsung) Hecorat 40,99 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Natsu Wolfox

19. 6. 2016, 3:27
Android aplikace

A proč by si to někdo kupoval když se to dá pohodlně udělat ve správci aplikci? To nechapu…

SticklerStickleru

18. 6. 2016, 20:35

A něco na ostatní telefony by nebylo ? :D Jaksi samsung nevedu :/

jano nemcek

18. 6. 2016, 20:29
Android aplikace

nejak mi to nefunguje, Note4 android 6.0.1. … .

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim