reklama

Gionee S6 Pro potvrzuje databáze TENAA

Gionee S6 Pro potvrzuje databáze TENAA
2016-06-19T08:59:11+02:00
• 18. 6. 2016

Společnost Gionee nahradí v nejbližší době model s označením S6, který byl oznámen na přelomu loňského a letošního roku. Pokud se budeme držet posledních dostupných zpráv, chystaná novinka nesoucí název S6 Pro dorazí oficiálně ještě v tomto měsíci. Nicméně před konečným představením telefon proklepli úředníci z TENAA a ti samozřejmě zařadili známé informace do své databáze. Samotný výrobce u zařízení zapracoval po všech stranách.

Gionee S6 Pro (1) Gionee S6 Pro (3)

Vpředu zaujme místo 5,5palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením a 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky. Jednolitou konstrukci vyrobenou z odolného kovu vyplní osmijádrový procesor (1,8 GHz) Snapdragon 652 od Qualcommu po boku 4GB operační paměti RAM nebo 32/64GB úložiště. Případný nedostatek místa půjde vyřešit přes slot pro paměťovou microSD kartu. Z rozměrů překvapivě stoupla tloušťka o 0,7 mm (7,6 mm).

Gionee S6 Pro (2) Gionee S6 Pro (5)

Naopak zadní část nabídne stejnou 3 130mAh baterii, snímač otisků prstů, přisvětlovací LED diodu a 13megapixelový senzor fotoaparátu. Seznam specifikací uzavírá přítomné USB typu C, systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow či podpora sítí 4. generace. Tisková konference by měla proběhnout v příštím týdnu, takže nám nezbývá nic jiného než vyčkat, zda výše zmíněné prvky nalezneme u finální varianty.

Gionee S6 Pro (4)

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim