reklama

Asus rozšiřuje značku Zen o ZenPouch

Asus rozšiřuje značku Zen o ZenPouch
2016-06-14T06:45:53+00:00
• 14. 6. 2016
Thumbnail

Pokud si shrneme veškeré značky od společnosti Asus, tak pod ZenFone spadají chytré telefony, ZenPad patří tabletům, ZenWatch jsou hodinky, ZenPower máme přenosné nabíječky baterií a novým tahounem v široké řadě bude ZenPouch. Zde zapadá první novinka v podobě přenosného pouzdra pro chytré telefony, čili nejen pro zařízení od tchajwanského výrobce. Všeobecně tedy půjde spíše o různá příslušenství.

Asus ZenPouchAsus ZenPouch (2)

Pouzdro ZenPouch je nepromokavé pouzdro vyrobené z nylonu a polyuretanu, které získalo stupeň odolnosti IPX8 vypovídající o neomezeném množstvím času ve vlhkém prostředí či přímo pod vodou. Průhledná folie umožňuje ovládat přímo v něm uložený telefon a zároveň lze pořizovat fotografie nebo videozáznamy. Dále bylo pouzdro doplněno praktickým poutkem, odnímatelným popruhem, kapsami pro kreditní karty a finanční hotovost.

Přestože výrobce udává kompatibilitu s telefony do maximální úhlopříčky displeje 5,5 palce, tak přístroj může měřit až 185 x 90 x 12 mm. Tomu odpovídá třeba model Galaxy Note 5 od Samsungu či nejnovějšímu Nexusu 6P. V zahraničí podobné obaly sice seženete do 10 dolarů, ale toto je první příslušenství přímo od výrobce telefonů. Barevné varianty budou dvě – černé, žluté. Prodejní cena ani oficiální dostupnost není ještě známa.

Asus ZenPouch (3)

Zdroj: asus.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit