Vernee plánuje vlastní ROM s názvem VOS

Vernee plánuje vlastní ROM s názvem VOS
2016-05-07T12:38:17+02:00
• 7. 5. 2016

Vernee je společností, která si v ústraní připravovala svůj rozvoj a při příchodu na trh se opravdu od začátku snaží zaujmout. Důkazem může být model Thor, nicméně dle nám poskytnutých informací, díky spolupráci přímo s výrobcem, vám budeme přinášet nové informace. Již dříve jsme tak mohli slyšet, že výrobce hodlá přijít s vlastní nástavbou.

2C27F7F8@FFCF2005.65632C57

Nyní se dozvídáme, že se dočkáme vlastní ROM, která bude nazvána VOS (Vernee OS). Co vše by měla obsahovat, zatím není jasné, ale vzhledem k tomu, že výrobce investuje poměrně velké peníze do prodejnosti svého prozatím jediného modelu Thor, můžeme snad doufat v propracovaný design a logické funkce. ROM by však měla být založena na Androidu 6.0 Marshmallow.

Vernee Thor však rozhodně není top model a bude nutné software optimalizovat. Model Thor totiž disponuje 1,3GHz SoC od MediaTeku, 5palcovým displejem s HD rozlišením, 3GB operační pamětí, 16GB interní úložištěm, 13MPx hlavním fotoaparátem nebo baterií, jejíž kapacita činí 2800 mAh. Samozřejmostí je pak podpora LTE s frekvencí 800 MHz.

A kdy že se budeme moci nové VOS ROM dočkat? První beta verze by měla přijít v následujících pár měsících, a pokud vše půjde zdárně, uživatelé se mohou těšit na OTA aktualizaci. Popřípadě budou moci stáhnout ROM z oficiálních stránek výrobce. Pokud však chcete na nové verzi spolupracovat, výrobce v původním příspěvku dává možnost kontaktování pro další spolupráci.

Zdroj: vernee.cc

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat