reklama

Oukitel telefony ve slevě sponzorovaný článek

Oukitel telefony ve slevě [sponzorovaný článek]
2016-05-07T13:17:42+01:00
• 7. 5. 2016

Dnes se po nějaké době opět podíváme na slevovou akci v internetovém obchodu Gear Best. Tentokrát se však bude jednat o slevy na telefony značky Oukitel, která nabízí nejeden zajímavý model ve svém portfóliu. Pojďme se tak podívat na různá zařízení a příslušenství k tomu, jež nám je nabízeno.

oukitel-promo

Hned na první stránce můžeme vidět všechna možná zařízení, na něž je upozorňováno. Nejlevněji uživatele vyjde model C2, jehož cena je stanovena na 47,89 $, což je přibližně 1130 Kč. Uživatel pak dostane výměnou 4,5palcový displej s 1,3GHz procesorem, 1GB operační pamětí, 8GB interním úložištěm a předinstalovaným systémem Android 5.1 Lollipop.

Snad nejvýhodněji může uživatel mít model K6000 Pro, který nabízí 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, 1,3GHz SoC s podporou LTE (včetně frekvence 800 MHz), 3GB operační paměť, 32GB interní úložiště, baterii o kapacitě 6000 mAh a v neposlední řadě čtečku otisku prstů na zádech. Jako plus může být předinstalovaný systém Android 6.0 Marshmallow. To vše za cenu 143,99 $, což je v přepočtu přibližně 3410 Kč.

Jako obvykle si Gear Best připravil i různá příslušenství. Máme zde například větráček, který stačí připojit do USB v telefonu, voděodolné kryty (taštičky), power banky i od známých výrobců, jako je Xiaomi, a mnoho a mnoho dalšího.

oukitel-promo-2

Slevová akce probíhá až do 12. května. Je však též důležité říci, že produktů, ať z řad telefonů či příslušenství, není neomezeně. Je tak dobré se minimálně podívat, co obchod nabízí, zda by se vám něco nehodilo. Veškeré zlevněné produkty můžete najít na stránce  – slevová akce produktů Oukitel v obchodě Gear Best.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim