reklama

Oukitel telefony ve slevě sponzorovaný článek

Oukitel telefony ve slevě [sponzorovaný článek]
2016-05-07T13:17:42+02:00
• 7. 5. 2016

Dnes se po nějaké době opět podíváme na slevovou akci v internetovém obchodu Gear Best. Tentokrát se však bude jednat o slevy na telefony značky Oukitel, která nabízí nejeden zajímavý model ve svém portfóliu. Pojďme se tak podívat na různá zařízení a příslušenství k tomu, jež nám je nabízeno.

oukitel-promo

Hned na první stránce můžeme vidět všechna možná zařízení, na něž je upozorňováno. Nejlevněji uživatele vyjde model C2, jehož cena je stanovena na 47,89 $, což je přibližně 1130 Kč. Uživatel pak dostane výměnou 4,5palcový displej s 1,3GHz procesorem, 1GB operační pamětí, 8GB interním úložištěm a předinstalovaným systémem Android 5.1 Lollipop.

Snad nejvýhodněji může uživatel mít model K6000 Pro, který nabízí 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, 1,3GHz SoC s podporou LTE (včetně frekvence 800 MHz), 3GB operační paměť, 32GB interní úložiště, baterii o kapacitě 6000 mAh a v neposlední řadě čtečku otisku prstů na zádech. Jako plus může být předinstalovaný systém Android 6.0 Marshmallow. To vše za cenu 143,99 $, což je v přepočtu přibližně 3410 Kč.

Jako obvykle si Gear Best připravil i různá příslušenství. Máme zde například větráček, který stačí připojit do USB v telefonu, voděodolné kryty (taštičky), power banky i od známých výrobců, jako je Xiaomi, a mnoho a mnoho dalšího.

oukitel-promo-2

Slevová akce probíhá až do 12. května. Je však též důležité říci, že produktů, ať z řad telefonů či příslušenství, není neomezeně. Je tak dobré se minimálně podívat, co obchod nabízí, zda by se vám něco nehodilo. Veškeré zlevněné produkty můžete najít na stránce  – slevová akce produktů Oukitel v obchodě Gear Best.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat