reklama

Aplikace Ebay dostává Material design a spoustu nových funkcí

Aplikace Ebay dostává Material design a spoustu nových funkcí
2016-05-07T14:00:55+01:00
• 7. 5. 2016
1

Ebay patří k největším místům pro nakupování na světě. Tato společnost má samozřejmě i svou aplikaci pro mobilní telefony, se kterou můžete nakupovat pohodlněji.

ibej

Doposud se vývojáři o tuto aplikaci příliš nestarali, občas byla nějaká aktualizace, ale v podstatě nic zásadního. Nyní však proběhla velká aktualizace, které se všimne i méně znalý uživatel. Jedná se totiž o to, že došlo k úplné změně uživatelského prostředí. To nyní vypadá přesně podle pravidel Material designu. Mimo jiné si tvůrci dali záležet na tom, aby aplikace běžela mnohem rychleji než předešlá.

nexus2cee_ebay-5-md-1 nexus2cee_ebay-5-md-2

Přepracováno je i menu, které je nyní mnohem přehlednější. Taktéž se do aplikace ukládá historie vyhledávání, podobně jako u vyhledávače v Google Play, díky tomu již nemusíte zdlouhavě znovu vypisovat jméno vyhledávané věci. Zobrazovat si můžete i svůj profil v levém vysouvacím panelu, kde je umístěna i vaše fotka, pokud ji máte nastavenou.

nexus2cee_ebay-5-md-5-329x585 nexus2cee_ebay-5-md-6-329x585

Ebay je dostupná pro operační systém Android a iOS.

logo-app eBay eBay Mobile Zdarma ANDROID logo-app eBay: Buy, Sell & Save Money Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

to ano, vzhlad je fajn.ale stale neopravili to, ze si clovek nemoze pozret celu historiu objednavok.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim