reklama

LG G3 (T-mobile) dostává OTA aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow

LG G3 (T-mobile) dostává OTA aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow
2016-05-05T07:35:11+01:00
• 5. 5. 2016
1

Třetina roku 2016 je už za námi a stále se mnoho výrobců velmi špatně adaptuje na novější verze systému Android. Jen jen otázkou, zda to je kvůli sytému, nebo výrobci prostě nechtějí příliš aktualizací na starší zařízení. Ovšem LG si snad říká opak a dává k dispozici Android 6.0 Marshmallow pro model G3, ovšem jen uživatelům, již svá zařízení zakoupili u T-mobile.

lg-g3-marshammlow

LG už však delší dobu nabízí aktualizaci skrze svůj software, což zmiňuji především pro úplnost informací. Je už téměř automatické, že výrobce k nové verzi Androidu přibalil i svou nástavbu, to vše najdeme pod označením D85130d. Samozřejmě mezi novinky patří i různá vylepšení, v této verzi najdeme nová vylepšení Wi-Fi konektivity.

Je zde však zásadní fakt. OTA aktualizace jsou dosti pomalé, však to všichni jistě dobře známe. Trvá dlouho, než aktualizace přijde, a pokud se na ni velmi těšíte, doporučoval bych zkusit oficiální software výrobce. Sice musíte udělat něco více než jen čekat na možnost aktualizace, ale značně si tím můžete v mnohých případech zkrátit čekání.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Alois B.

5. 5. 2016, 8:20
Android aplikace

Mám Android 6 už šest týdnů a G3 jede jedna radost včetně prodloužení života baterky. Je to poznat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim