reklama

iPhone 7 – firma Sony jako dodavatel senzoru fotoaparátu není jistá

iPhone 7 – firma Sony jako dodavatel senzoru fotoaparátu není jistá
2016-05-23T17:30:25+02:00
• 23. 5. 2016

Mnozí již delší dobu netrpělivě čekají na to, až Tim Cook za společnost Apple promluví, a ani my nejsme výjimkou. Postupně se tak objevují různé teorie, které by měly odhalit, jak bude následovník vypadat a co bude obsahovat. Neméně důležitou součástí jsou firmy, které dodávají součástky pro výrobu. Mezi hlavní patří například fotoaparát, kdy se proslýchá název dodavatele Sony a nyní i LG.

iphone-7

Sony by obvykle nebylo žádným překvapením, ale kvůli událostem, jako je zemětřesení, i regionu, kde má Sony výrobní závody, se začíná šířit i nová zpráva, která zmiňuje LG. Také to má být kvůli duální zadní části fotoaparátu, kterým by měl iPhone 7 disponovat. Mnoho dalších teorií proudí internetem a redakcemi, bohužel oficiální informace nebo potvrzené úniky jsou zatím kdesi v nedohlednu.

Navíc Nomura Securities, japonští analytici, předpokládají, že Apple nyní zvolí odlišnou strategii, co se OIS týká. Nově by se to funkce měla objevit i v menší verzi iPhonu. Dříve tomu tak ovšem nebylo, tudíž se prozatím jedná o velmi odvážné tvrzení. Ale jak jsem říkal, informací je méně, než bychom vůbec potřebovali k základním teoriím.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat