reklama

Spotify aktualizovalo svoji službu rodinného balíčku

Spotify aktualizovalo svoji službu rodinného balíčku
2016-05-24T06:50:18+02:00
• 24. 5. 2016
1

Na konci roku 2014 Spotify poprvé představilo svůj rodinný balíček, který nabízel sdílení prémiové služby až se čtyřmi dalšími účty. Avšak tato varianta nebyla tak výhodná jako u konkurence, tudíž se Spotify rozhodlo aktualizovat tento zvýhodněný balíček.

spotify

Dříve by vás vyšel na 14,99 dolarů pro dva, 19,99 dolarů pro tři, 24,99 dolarů pro čtyři a za pět členů byste zaplatili 29,99 dolarů. Nový plán je značně zjednodušen – za tuto službu nyní zaplatíte pouhých 14,99 dolarů (8,99 €) a můžete ji sdílet až se šesti členy rodiny nebo přáteli.

Aktualizovaný balíček je dostupný ode dneška. Pokud tento rodinný balíček využíváte, zatím neexistuje žádný způsob, jak přejít na aktualizovanou službu. Nejspíše se ale stávající služba při dalším vyúčtování převede na nový balíček.

spotify

Se vzrůstajícím zájmem o streamování hudby se budou ceny pomalu ale jistě snižovat. Streamování hudby je v dnešní době velice populární, a to zejména díky tomu, že je možné si vybírat mezi spousty skladatelů, žánrů, nebo dokonce i mezi playlisty.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Olžbut

Studuje střední průmyslovou školu v oboru IT. Veliký nadšenec motorsportu. Fanoušek společnosti Sony, od které vlastní smartphone Sony Xperia Z2 a hodinky Sony Smartwatch 2.

Komentáře

Ono je to dokonca ešte menej, mne ukazuje 8.99€!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat