reklama

Bluboo slaví desáté narozeniny velkými slevami sponzorovaný článek

Bluboo slaví desáté narozeniny velkými slevami [sponzorovaný článek]
2016-05-23T17:00:35+01:00
• 23. 5. 2016

Značka Bluboo se začíná rozmáhat i na českém trhu. Není se čemu divit, protože se jedná o kvalitní produkty. Everbuying.net slaví 10. výročí Bluboo, přičemž těžit z toho budete vy, zákazníci.

Výstřižek

Mezi slevami se nachází velice populární telefony, příkladem může být Bluboo Xtouch, který jsme v redakci recenzovali. Ten je k dostání za neuvěřitelných 129 $. Jedná se o model s téměř všemi vychytávkami moderního smartphonu. Na přední straně se nachází čtečka otisku prstu, displej má fullHD rozlišení a nechybí ani velká paměť RAM o velikosti 3 GB. Mnohé telefony předčí i díky fotoaparátu, který využívá senzor od společnosti SONY. Uživatel využije i výkonný 64bitový procesor  s osmi jádry.

Výstřižek

Dalším zlevněným modelem je X9, který je sice o chlup levnější než Xtouch, ale i tak patří mezi elitu. Tentokrát je na tomto modelu čtečka otisku prstu umístěna na zadní straně. Opět nechybí fullHD displej s 2.5D zakřivením na hranách. Velikost obrazovky dosáhla na 5 palců. Systém bude využívat 3 GB RAM a 16 GB úložiště pro uživatele. Procesor je zde znovu 64bitový s osmi jádry.

Výstřižek

Všechny tyto telefony podporují LTE připojení v České republice. Pro nenáročné uživatele jsou pak připraveny modely s hodně nízkou cenovkou. Například Bluboo Picasso. U těchto modelů naleznete dostatek výkonu, ale hráči by si měli připlatit za X9 či Xtouch.

Sleva probíhá pouze do 10. června, proto si s výběrem pospěšte.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim