reklama

Garmin uvedl vylepšený fitness pásek Vívosmart HR+

Garmin uvedl vylepšený fitness pásek Vívosmart HR+
2016-05-23T08:20:52+02:00
• 23. 5. 2016
1

K teprve nedávno oficiálně představeným hodinkám Vívomove od společnosti Garmin se v portfoliu připojuje nový fitness pásek s názvem Vívosmart HR +, který v nabídce nahradí předchůdce v podobně Vívosmart HR z loňského roku. Švýcarský výrobce s americkými kořeny mu přidal dvě zásadní vylepšení a samozřejmě došlo k rapidnímu navýšení konečné ceny. Ovšem až nyní lze říci, že tento chytrý náramek je konečně plnohodnotným doplňkem pro sportovně založené uživatele.

Garmin-vivosmart-HR+

Firma vyslyšela právě ty uživatele, jimž v první generaci chyběl vestavěný GPS lokátor. Novinka tedy bez problému dokáže přesně změřit vaši trasu, uraženou vzdálenost či tempo. Druhým vylepšením je přítomná funkce Move IQ, která automatický umí rozpoznat druh vykonávaného sportu a přímo ji zaznamenává do aplikace Connect. Mezi základní funkce ještě patří Auto Pauza, Auto Lap, mód Walk/Run či vedení záznamů o osobních rekordech.

Dále od předchůdce převzal již běžné vlastnosti, jako je měření kroků, výpočet spálených kalorií, příjem oznámení z telefonu nebo ovládání hudebního přehrávače. Náramek umí měřit tepovou frekvenci a odolá vodě do hloubky až 50 metrů. Životnost baterie se pohybuje ve velkém rozmezí. Bez používání GPS vydrží až 5 dní provozu. Při plném využití s GPS si jej užijete 8 hodin. Z barevných variant je k dispozici černé, modré, fialové provedení.

Prodejní cena byla stanovena na 219,99 dolarů (tj. cca 5 298 Kč), přičemž předchozí generace začíná u 149,99 dolarech (tj. cca 3 612 Kč).

Garmin-Vivofit-HR (2) Garmin-Vivofit-HR (1)

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Né, pět tisíc je vážně moc. Téměř stejnou parádu mi udělá odzkoušeny Vidonn A6 za jednu tisícovku.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat