reklama

Xiaomi Mi Band 2 nabídne displej

Xiaomi Mi Band 2 nabídne displej
2016-04-24T10:13:20+02:00
• 24. 4. 2016

2014Äê10ÔÂ31ÈÕ£¬ËÄ´¨Ê¡³É¶¼ÊУ¬Ð¡Ã׿Ƽ¼´´Ê¼ÈË¡¢¶­Ê³¤¼æÊ×ϯִÐйÙÀ×¾ü¡£µ±ÈÕ£¬ÏÖÈÎСÃ׿Ƽ¼´´Ê¼ÈË¡¢¶­Ê³¤¼æÊ×ϯִÐйÙÀ×¾ü×ö¿Í¡°³É¶¼É̱¨20ÖÜÄ깫ÒæÑݽ²»î¶¯¡±ºÍ¡°½ðɳ½²Ì³¡±³©ÏëСÃ×δÀ´¡£³É¶¼É̱¨¼ÇÕß ÍõÇÚ ÉãÓ°

V listopadu minulého roku byl představen následovník náramku Mi Band. Původně jsme očekávali, že by mohl nabídnout displej, ale nakonec jediným výrazným vylepšením byl senzor srdečního tepu. Xiaomi připravuje na 10. května akci, na které by mělo dojít k představení již třetího modelu.

Novinka by se měla jmenovat Xiaomi Mi Band 2 a hlavním vylepšením by měl být displej. V tomto případě se nebude jednat o plnohodnotný zobrazovací panel – z dostupných informací to vypadá na segmentový displej. Ten by měl zobrazovat jen základní informace a čas.

Xiaomi Mi Band 2

Na fotografii výše můžete vidět novinku na ruce CEO společnosti Xiaomi (Lei Jun). Je evidentní, že se jednalo o záměr, aby se rozhořely diskuze. Otázka je, jak se nová součástka dotkne celkové spotřeby zařízení a co ještě nabídne. Už za dva týdny bychom se měli dozvědět více. O všech novinkách vás budeme včas informovat.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim