reklama

Acer Liquid Zest Plus – pořádná baterie a vylepšený fotoaparát

Acer Liquid Zest Plus – pořádná baterie a vylepšený fotoaparát
2016-04-24T10:00:05+01:00
• 24. 4. 2016

Mobilních zařízení s pořádnou baterií je v poslední době čím dál více, což koneční spotřebitelé náležitě ocení. Dalším telefonem do tohoto segmentu přispívá společnost Acer, která oficiálně představila model Acer Liquid Zest Plus během tiskové konference v New Yorku. Jeho největším lákadlem kromě vysokokapacitní baterie bude ještě vylepšená technologie u ostření fotografií. I když si výrobce nechal bližší specifikace pro sebe, tak netrvalo dlouho do jejich úniku.

Acer Liquid Zest Plus

V jeho čele stojí 5,5palcový displej s HD rozlišením, který pohání čtyřjádrový procesor MT6735 od MediaTeku po boku grafického čipu Mali-T720, 2GB operační paměti RAM a 16GB úložiště. Dále přední panel doplňuje širokoúhlá kamerka s 5megapixelovým rozlišením. Když budeme vycházet z technických vlastností čipové sady, tak telefonu s největší pravděpodobností nebudou cizí ani sítě 4. generace. Ovšem přesná podpora frekvencí není známá.

Naopak zadní část získala 13megapixelový fotoaparát se vzpomínaným vylepšením. Technologie Tri-Focus při ostření fotografií využívá laserový autofokus, fázovou detekci a kontrastovou detekci. Celé spojení zní zajímavě, takže se nechme překvapit, do jaké míry ovlivní konečný výsledek. Seznam specifikací lze uzavřít 5 000mAh baterií či předinstalovaným systémem Android 6.0 Marshmallow. Prodejní cena je stanovena na 250 dolarů (tj. cca 6 021 Kč).

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim