reklama

Huawei P9 stihl projít testem v AnTuTu

Huawei P9 stihl projít testem v AnTuTu
2016-04-03T11:15:21+02:00
• 3. 4. 2016
2

Nový hlavní model pro letošní rok stojí doslova přede dveřmi, ale ještě těsně před oficiálním představením byl nakonec otestován v benchmarku AnTuTu. Díky němu jsou tedy venku specifikace, které asi budou patřit již finální verzi telefonu. Zařízení ve výkonnostním srovnání s hlavními tahouny od konkurence nepodává zrovna nadstandardní výsledek. Nicméně hlavní slovo bude mít ještě celkové zpracování a v neposlední řadě také prodejní cena.

antutu

Huawei P9 disponuje 5,2palcovým displejem s Full HD rozlišením, jemuž dodává výkon osmijádrový procesor Kirin 955 z vlastní dílny, grafický čip Mali-T880 a 4GB operační paměť RAM. Uživatelská data zamíří do 64GB úložiště. Toto hardwarové sestavení získalo v konečném výsledku něco málo přes 96 tisíc bodů, což je podstatně méně než poslední Galaxy S7 od Samsungu nebo nové LG G5 s více než 130 tisíci bodů.

Huawei P9

Každopádně zlepšení lze alespoň zpozorovat při porovnání s předchozím Kirinem 950. Rozlišení duálního fotoaparátu v zadní části není stále bohužel upřesněno. Samotný výpis z databáze zahrnuje jen 13 megapixelů a přední kamerce připisuje 8megapixelové rozlišení. Základní specifikace uzavírá systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow. Nakonec se nechme překvapit tím, co vůbec 6. duben přinese ze stáje Huawei.

Huawei P9 (2)

Zdroj: priceraja.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Milos Kornfeld

3. 4. 2016, 12:55
Android aplikace

Honit si triko na Antutu je pakárna.

Souhlasím. Je mnohem důležitější celková odladěnost než ár bodů v syntetickém testu navíc.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim