reklama

Galaxy C jako nová střední třída od Samsungu

Galaxy C jako nová střední třída od Samsungu
2016-04-19T07:45:39+02:00
• 19. 4. 2016

V tuto chvíli Samsung nabízí tři základní série smartphonů, u kterých se více soustřeďuje na konstrukci, specifikace a celkový dojem. Nejlevnější mají označení Galaxy J, střední třída je zastoupena modely Galaxy A a nejvyšší je pak Galaxy S. Samozřejmě zde máme ještě další jako Note. Nyní se objevují náznaky, že bychom se mohli dočkat Galaxy C.

Ačkoliv není v tuto chvíli příliš mnoho informací, tak bychom mohli novou řadu zasadit mezi A a J. To je jen náš odhad a bude hodně záležet na samotných cenách, které si nastaví výrobce. V tuto chvíli se ví o dvou modelech s názvy Samsung Galaxy C5 a Samsung Galaxy C7.

Galaxy C

U řady C bychom měli očekávat kovovou konstrukci, pravděpodobně doplněnou o sklo. Co se týče modelu Galaxy C5, tak se se objevily výsledky v rámci benchmarku GeekBench 3. Konkrétně je zmíněn procesor Snapdragon 650 s osmi jádry a 4GB paměť RAM.

Očekává se, že Galaxy C se prvně objeví během prvního pololetí tohoto roku v Číně. Jestli se bude jednat o celosvětově dostupné modely, nevíme.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim