reklama

DOOGEE – velké slevy na telefony a další příslušenství sponzorovaný článek

DOOGEE – velké slevy na telefony a další příslušenství [sponzorovaný článek]
2016-04-19T11:50:19+02:00
• 19. 4. 2016

Jak už bývá zvykem, internetové obchody jdou zákazníkům velmi často na ruku a pořádají velké slevové akce a samozřejmě neustále máme možnost vidět, že různá zařízení a příslušenství jsou zlevněna opravdu dost. A tak mnohdy není potřeba akcí, nicméně když už mají být, tak pořádné s velkou dávkou elegance s hodnotou pro nakupující. Dnes se tak podíváme na telefony značky DOOGEE a další příslušenství.

Doogee Phone

Jako první je dobré vědět, že Gear Best nabízí celou řadu zlevněných telefonů od společnosti DOOGEE. Není to náhoda. Tato zařízení jsou rozdělena do čtyř kategorií, podle nichž si můžete vybrat. Máme zde tak – Dokonalost, Inovativnost, Kvalita a Inteligence. Toto rozdělení je však spíše pro rozlišení různých telefonů a těm, kteří se o to více zajímají, to řekne své. Nicméně už při prvním pohledu vidíme, že je zlevněn model X5 Pro, který disponuje plným českým LTE. Za cenu okolo 1 500 Kč tak není vůbec špatný.

Dále zde máme modely Y200, Y100X, Y100 Plus nebo nejlevnější X3. O kus níže najdeme ještě X6 a Y100. Všechny telefony mají leccos společného. Například cena se málokdy přehoupne nad nejlevnější telefon, který je prodáván u nás. Navíc ve stejné kategorii lze najít soupeře jen marně. Telefony disponují českým LTE, 5palcovým i 5,5palcovým displejem, 2GB operační pamětí, procesory od MediaTeku a některé i obstojnými velikostmi baterií. Na výběr toho tak uživatel nemá málo.

Clearance Deals

Samozřejmě je nutné ještě zmínit to, že navíc se obchod rozhodl zlevnit jedny z nejoblíbenějších, možná i to uživatelsky neoblíbenější, příslušenství, navíc k telefonům DOOGEE Můžete tak zakoupit stojánek do auta, voděodolný kryt, power banky, selfie tyče a další užitečné blbůstky pro každodenní život.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim