reklama

Apollo Lite – další vysoká karta od nováčka z Číny

Apollo Lite – další vysoká karta od nováčka z Číny
2016-04-10T15:30:25+02:00
• 10. 4. 2016
2

V druhé polovině března jsme vám přinesli zprávu o novém hráči na poli chytrých telefonů, který jako většina čínských výrobců bude tlačit konkurenci vynikajícím poměrem výkonu a prodejní ceny u svých zařízení. Společnost Vernee rozhodně nenechává nic v náhodě a hlavního tahouna doplňuje v portfoliu novinka s názvem Apollo Lite. Čínský producent si tímto počinem udržuje zatím vysoko nasazenou laťku.

vernee-apollo-lite-55

Celokovovou konstrukci zabírá 5,5palcový IPS LCD displej s Full HD rozlišením a ten je poháněn desetijádrovým procesorem Helio X20 (MT6797) od MediaTeku. Hardwarovou stránku podtrhuje 4GB operační paměť RAM nebo 32GB úložiště podporující paměťové microSD karty až do výše 128 GB. Vpředu kleslo rozlišení kamerky z 8 megapixelů na stále ucházejících 5 megapixelů. Mírné pohoršené rovněž platí pro zadní fotoaparát.

Zadní část osadili 13megapixelovým fotoaparátem, což znamená větší pokles z 21 megapixelů. Uživatelským prostředním bude doprovázet systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow. Seznam specifikací uzavírá podpora sítí 4. generace, funkce dual-SIM nebo FM rádio. Závěrem zbývá dodat nastavenou cenu 200 dolarů (tj. cca 4 742 Kč), která jí může pomoci mezi silnou konkurencí a samozřejmě také k udržení na mobilní trhu.

vernee-apollo-lite

Zdroj: phoneradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Pavel Varga

10. 4. 2016, 22:41
Android aplikace

To je brutální, co Čína dnes dokáže za tyhle ceny nabídnout. Mám na mysli 4GB RAM, FullHD displej, čtečku otisků, kovovou konstrukci, LTE… Zajímalo by mě, jak na tom tyhle telefony budou v reálném provozu. Někde se přece šetřit muselo, ne?

Milan Strnadel

11. 4. 2016, 14:02

Ano, šetří se na lidských právech.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim