reklama

Vylepšená verze Xiaomi Redmi 3 – čtečka otisku prstů jistě potěší

Vylepšená verze Xiaomi Redmi 3 – čtečka otisku prstů jistě potěší
2016-03-11T15:48:25+01:00
• 12. 3. 2016

Xiaomi ke konci minulého roku představilo modely Redmi Note 3 a Redmi 3. Jedná se o trochu více rozdílná zařízení, ovšem Redmi 3 je na tom znatelně hůře, tedy co se týče použitých komponent. Nová verze onoho slabšího modelu se objevila v databázi TENAA. A co tedy nového nabízí?

redmi-3 redmi-3-1

Prakticky se toho moc nemění, až na zadní část telefonu. Ta nyní disponuje čtečkou otisku prstů, stejně jako lepší model. Zbytek však zůstává stejný, na 5palcovém displeji má zařízení rozlišení HD, pod šasi tepe 1,5GHz procesor a uživatel má k dispozici 2GB operační paměť a 16GB interní úložiště.

Novinka by měla být uvedena na trh s cenou 122 $ (~ 2958 Kč), což je řádově o 20 $ více než původní model. Uvidíme, zda uživatelé tuto novou funkcionalitu ocení a budou ochotni si pořídit lepší verzi staršího zařízení.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim