reklama

Legendary Warrior – malovaná mlátička pro volnou chvilku

Legendary Warrior – malovaná mlátička pro volnou chvilku
2016-03-12T08:30:16+01:00
• 12. 3. 2016

Zábavných her na krátké chvíle se nachází v obchodě s aplikacemi velmi mnoho. Jednou z takových je však i Legendary Warrior.

V této hře se stanete rytířem, který musí na své cestě zlikvidovat naprosto vše, co se mu postaví do cesty. Při zapnutí se ocitnete v prostředí, kde proti vám budou stát masy bojovníků. Nepřátelé mají různorodé útoky s různě silnými útoky. Nepřátelé jsou však i různě silní ve své obraně.

Svého rytíře můžete různě vyzbrojovat a stále se zlepšovat. Budete bojovat i v různých prostředích, která si vývojáři připravili. Nevýhodou je však velký počet in-app nákupů, kterými lze zlepšení dosti urychlit.

unnamed (1)_result unnamed_result

V každé těžší úrovni na vás bude čekat boss, se kterým si budete muset poradit, abyste akci splnili. Legendary Warriors nabízí i různé bonusy v podobě rulety s odměnami zdarma apod.

Hra je dostupná pro operační systém Android zdarma.

logo-app Legendary Warrior Zonmob Tech., JSC Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim