reklama

Tipy na aplikace pro Chromecast #7 – Angry Birds

Tipy na aplikace pro Chromecast #7 – Angry Birds
2016-03-18T10:30:54+01:00
• 18. 3. 2016

Kdo se alespoň trochu věnuje hrám na mobilních telefonech, zajisté mu neunikla ani  mánie Angry Birds. Tuto hru si můžete zahrát i na své velké televizi díky chytrému zařízení.

screen640x640

V seriálu aplikací pro Chromecast jsme si před pár díly představili tenisovou hru, dnes je to trochu oddechovka v podobě naštvaných ptáků. Proto, abyste si hru mohli na Chromecastu zahrát, je nutné si stáhnout první díl Angry Birds z obchodu s aplikacemi. Jakmile spustíte hru, postačí zapnout mód pro Chromecast. Na vaší televizi dojde po této akci ke spuštění a uvidíte zde velkou úvodní obrazovku celé hry.

screen640x640 (4) screen640x640 (3)

Pokud tuto legendární hru neznáte, pak ji doporučuji vyzkoušet. V Angry Birds jde o to, že musíte s ptákem sestřelovat různé objekty takovým způsobem, abyste zabili zelená prasátka. Ač zní slovo zabili krvelačně, nic takového očekávat nemusíte. Prasátka se při kontaktu například rozplácnou a okamžitě poté zmizí.

screen640x640 (1) screen640x640 (2)

Angry Birds je dostupná pro operační systém Android, iOS a Windows Phone. Angry Birds pro Chromecast je podporován na Androidu.

logo-app Angry Birds Rovio Entertainment Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Angry Birds Developer Zdarma iOS [winphone cena=“]/angry-birds/9wzdncrfj50f[/winphone]

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim