reklama

f.Lux – ochrana pro oči z Windows nyní i pro Android

f.Lux – ochrana pro oči z Windows nyní i pro Android
2016-03-18T09:55:34+01:00
• 18. 3. 2016
3

f.Lux patří k velice populárním programům pro operační systémy Windows a Linux. S tímto programem můžete ulevit očím při používání v přítmí nebo úplné tmě. Nově je f.Lux dostupný pro operační systém Android.

ap_resize

f.Lux pomáhá očím při používání telefonu. Funguje to tak, že aplikace mění nepřirozené modré světlo vyzařující z obrazovky k více přirozené červené. Aplikace funguje zcela automaticky podle toho, jaký je zrovna aktuální čas. Podle vašeho nastavení si můžete nechat obrazovku přizpůsobovat různou rychlostí. Může se tak stát, že si změny mírného zabarvení ani nevšimnete.

unnamed (1)_result

Velkou nevýhodou proti aplikacím, které mají podobnou funkci, je to, že pro využívání potřebujete mít přístupová práva ROOT. U ostatních aplikací to není potřeba, protože využívají druhou překryvnou vrstvu displeje. f.Lux by měl v pořádku fungovat na posledních dvou verzích Androidu, tedy 5 Lollipop a 6 Marshmallow.

unnamed_result

Stahovat si f.Lux můžete pro své Android zařízení zcela zdarma.

logo-app f.lux (preview, root-only) justgetflux Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Martin Vávra

18. 3. 2016, 20:21

Bohužel to není na mediateku vůbec plynulé, snad se to zlepší. Nutnost ROOT beru jako +. :)

Lukáš Biel

18. 3. 2016, 10:47

Že nefunguje jako překryvná vrstva já osobně považuju za velkou výhodu. Pár podobných aplikací (překryv) jsem zkoušel a všechny musel odstranit, protože způsobovaly problémy. Nešly instalovat aplikace, v Hangouts nešel odeslat obrázek atd.
Tohle mi konečně nahradilo Live display z romek založených na CM (nyní běžím na AOSP)

Honza Gál

18. 3. 2016, 17:46
Android aplikace

Naprostej souhlas.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim