reklama

Prune – magická uklidňující oddechovka pro iOS a Android

Prune – magická uklidňující oddechovka pro iOS a Android
2016-03-07T09:15:30+01:00
• 7. 3. 2016
4

Prune patří k velmi zajímavým a uklidňujícím hrám. Velmi kladně lze hodnotit hudební prostředí, které je famózní a dodává hraní atmosféru.

screen322x572 screen322x572 (3)

Tato hra si zakládá na své atmosféře. Koncept je velmi jednoduchý, stanete se stromem. Ač to zní divně, hra je to parádní. Vaším úkolem je růst do výšky. V cestě vám však budou stát různé překážky. Jakmile strom vzroste do dané výšky, rozkvete.

Hru značně ztěžují překážky, těmi jsou například zdi, o které si můžete zlomit větve. Nejhorší překážkou však je velká červená koule, která větve rovnou spálí. Růst stromu může zkomplikovat vítr, a tak musíte směr růstu promyslet.

screen322x572 (1) screen322x572 (2)

Hra vypadá sice velmi komplikovaně, ale je chytlavá. Vývojáři si dali tu práci, abyste úrovně projeli bez komplikací po několika pokusech. Prune byla dostupná pouze pro operační systém iOS, to se však změnilo a zahrát si ji mohou nově i uživatelé s Androidem.

logo-app Prune Joel McDonald 120,13 Kč ANDROID logo-app Prune Developer 3,99 € iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Šup tam a šup ven.
Neboli instal a uninstal. Jste-li někdo vyučen zahradníkem, či vlastníte ovocný sad, tak můžete jásat. Já jsem zámečník, takže uninstal.

Prune je aj pre Windows 10 pc/phone priamo v MS Store

Lukáš Biel

7. 3. 2016, 10:01

Hra vypadá moc pěkně, už takovou dobu čekám, kdy bude v akci a nebude stát tolik peněz

Marek Hal

7. 3. 2016, 19:06
Android aplikace

Já jsem ji koupil cca za 30Kč, ale už celkem dávno:-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim