reklama

OnePlus 2 – funkce RAW v nové aktualizaci

OnePlus 2 – funkce RAW v nové aktualizaci
2016-03-07T10:20:49+01:00
• 7. 3. 2016
2

Vývojáři OnePlus poslední dobou dohání práci, o níž byli uživateli žádáni. V těchto dnech se tak uživatelé mohou těšit na novou verzi OxygenOS, která přináší podporu RAW formátu fotografií, což nezní vůbec špatně.

OnePlus_One_camera

Ačkoliv se nejedná o příliš velkou revoluci mezi poslední a aktuální verzí, s níž jde společnost na trh, v krátkém časovém období je podobných aktualizací více do počtu, než bylo kdy dříve. RAW formát v nové aktualizaci byl uživateli žádán již nějaký čas zpět.

Nově tak ukládání tzv. surových fotografií nebude nijak velký problém a pozdější úprava v počítači pak bude o mnoho snazší. A proč je tento formát tak dobrý? Fotografie ze snímače jsou mnohdy upravené natolik, že následná práce s nimi je velmi obtížná. Proto dnes už základní fotoaparáty nabízejí možnost uložení fotek do tohoto formátu.

Postupem času se výrobci snaží se svými telefony k lepším fotoaparátům přiblížit a nabízejí i některé funkce, jimiž dřívější zařízení neoplývala.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

wil hermes

8. 3. 2016, 19:51
Android aplikace

tak už je skladem :) každopádně na focení do RAW mám dslr ;) možná je to placebo, ale telefon se zdá svižnější

wil hermes

7. 3. 2016, 12:45
Android aplikace

ještě nedorazila

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim